Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 112
  • EN
  • DE

Królewskie przestrzenie smaku

Restauracje Hotelu Pietrak pozwalają rozkoszować się szerokim wachlarzem smaków i aromatów pysznych, świeżych potraw. Oferujemy dania z różnych stron świata. Szef Kuchni dba o to, aby Goście byli w pełni zadowoleni i znajdowali w sezonowo zmienianym menu zawsze to, co preferują. Pomysłów na wykwintne i smakowite dania nigdy w naszej restauracji nie brakuje!

KULINARIA

Restauracja Hotelu Pietrak

Nasi kucharze przygotowują dania inspirowane tradycyjną kuchnią polską oraz kuchniami całego świata. Specjalnością są dania podane na deskach żeliwnych. W ofercie nasi Goście znajdą szeroki wybór pysznych zakąsek (zimnych i gorących), wyśmienite zupy, dania ze świeżych ryb, najlepszych gatunków mięs (drób, cielęcina, wieprzowina i wołowina), ale także szeroki wybór dań wegetariańskich.

PN - ND    11:00 - 22:00

Family Food

Zapraszamy na pyszne, aromatyczne i przede wszystkim zróżnicowane dania, które można kupić na wagę płacąc dokładnie tyle, ile gramów nałoży się na talerz. Family Food - stylem i klimatem wpasowana w rodzinne spędzenie czasu podczas wspólnego posiłku. Każdego dnia od godziny 8:00 w lokalu można zjeść smaczne śniadanie. Wieczór natomiast zachęca do przybycia i skorzystania z oferty Happy Hour.

  • Adres: Gnieźnieńska 4, Trzemeszno

PN - PT            8:00 - 18:00

SB-ND            11:00 - 18:00

 

 

Catering

Zapewniamy obsługę cateringową imprez i spotkań rodzinnych. Możliwość skorzystania z przygotowanych zestawów lub stworzenia własnego menu z listy oferowanych dań. Bogata i różnorodna oferta na każdą okazję. 

Zamów my dowieziemy do domu lub firmy

Adres hotelu
Hotel Pietrak Trzemeszno
ul. Foluska 4
62-240 Trzemeszno
Kontakt